PromocjeDodatkowa zniżka w ubezpieczeniu OC i AC, nawet do 20%, za jednoczesne ubezpieczenie mieszkania lub domu jednorodzinnego.


Ubezpieczenie na życie już od 106 zł / rok, z sumą ubezpieczenia 101 tys. zł.


Atrakcyjne pakiety komunikacyjne:
* dla samochodów do 5 lat
* dealerskie
* dla taksówkarzy..............................
O Firmie

Multiagencja ubezpieczeniowa jest niezależnym pośrednikiem ubezpieczeniowym posiadającym uprawnienia do prowadzenia działalności multiagencyjnej.

Zajmuje się:
- zarządzaniem ryzyka,
- doradztwem w zakresie ubezpieczeń,
- pośredniczeniem przy zawieraniu umów ubezpieczenia.

Korzystając z usług multiagencji ubezpieczeniowej Klient oszczędza czas, który musiałby poświęcić, aby zapoznać się i przeanalizować ofertę kilku Towarzystw.

Działamy na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego od roku 1993.
Od początku prowadzenia działalności jesteśmy multiagencją, reprezentującą przodujące na rynku polskim towarzystwa ubezpieczeniowe.


Wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami pozwoliło na wypracowanie możliwości negocjowania z Towarzystwami specjalnych warunków oraz stawek.
Jako multiagencja oferujemy pełen wachlarz ubezpieczeń, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych i średnich przedsiębiorstw.

Pośredniczymy w zawieraniu ubezpieczeń:
- komunikacyjnych,
- majątkowych,
- osobowych,
- odpowiedzialności cywilnej,
- medycznych,
- transportowych,
- finansowych,
- grupowych ubezpieczeń pracowniczych na życie
- ryzyk budowlano- montażowych
- innychKlient ma możliwość kontaktu z nami bezpośrednio w naszych biurach, telefonicznie, oraz poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej.
Dojeżdżamy do Klienta.

Firma posiada aktualne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz pełnomocnictwa do zawierania umów na rzecz towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi współpracuje.